O nas

O nas

Polska Agencja Prasowa S.A. to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 340 dziennikarzy i 52 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, tworząc ponad 1000 depesz dziennie, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

 
Akademia Komunikacji to dział szkoleniowy PAP, którego zadaniem jest przekazywanie obszernej wiedzy z wielu obszarów w efektywny sposób. Wszystkie szkolenia Akademii Komunikacji PAP są konstruowane pod potrzeby klienta. Zawsze wspieramy wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje talenty, wzmacniać kompetencje i aktywnie kierować swoim rozwojem zawodowym. Szkolenia prowadzone są zgodnie z wynikami najnowszych badań nad procesem uczenia.

 

Dla Mediów
Warsztaty dla reporterów, fotoreporterów, korespondentów, absolwentów dziennikarstwa i kierunków pokrewnych, osób zainteresowanych pracą w mediach.

 

Dla Instytucji
Warsztaty dla rzeczników prasowych, departamentów komunikacji, przedstawicieli biur prasowych, departamentów merytorycznych oraz handlowych i komunikacyjnych.

 

Dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Warsztaty dla pracowników redagujących strony internetowe urzędów i instytucji podległych warsztaty dla pracowników promocji odpowiedzialnych za drukowaną prasę samorządową, władz samorządowych, rzeczników prasowych oraz działów handlowych i marketingu.

 

Dla Biznesu
Prezesów i członków rad nadzorczych, kadry zarządzającej, osób występujących publicznie, dyrektorów i menadżerów, polityków i działów handlowych.