Trenerzy

Trenerzy

Akademia Komunikacji PAP współpracuje z uznanymi trenerami i szkoleniowcami, którzy potrafią skutecznie dzielić się wiedzą oraz starają się zawsze wykorzystać maksymalnie potencjał uczestników szkolenia.

 • Łukasz Świerżewski

  Wiceprezes Zarządu PAP, wcześniej Dyrektor Biura Komunikacji i Promocji Ministerstwa Finansów. Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej oraz Rzecznik Prasowy PKO BP w latach 2013/16. Dziennikarz “Pulsu Biznesu” w latach 1999/2004. Był też zastępca Redaktora Naczelnego “Harvard Business Review Polska” i Dyrektorem ICAN Research.

 • Urszula Kuleta

  Urszula Kuleta

  Właścicielka firmy szkoleniowej „ACTIO-MOWA PUBLICZNA”, logopeda medialny, trener i rehabilitant głosu, trener wystąpień publicznych, certyfikaty i świadectwa uzyskała w instytucjach naukowych i ośrodkach szkoleniowych w dziedzinach takich jak: komunikacja publiczna, logopedia medialna, psychologia głosu, techniki panowania nad stresem, mediacje, negocjacje, głos i oddech w mowie i śpiewie, patologia mowy, kultura języka, komunikacja medialna.

 • prof. Piotr Potejko

  Doktor nauk humanistycznych (2003), prawnik, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. Zawodowo związany ze służbami specjalnymi, wieloletni Dyrektor Departamentu Ochrony Informacji Niejawnych, Dyrektor Centralnego Ośrodka Szkolenia, Doradca Szefa, Pełnomocnik ds. organizacji Szczytu NATO w Warszawie. Członek Komitetu Sterującego Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

 • Radosław Jankiewicz

  Radosław Jankiewicz

  Trener komunikacji i wystąpień publicznych. W ramach treningów biznesowych specjalizuje się w warsztatach medialnych, wystąpieniach branżowych i okolicznościowych. Przygotowuje do działania w sytuacjach kryzysowych oraz do komunikacji z mediami elektronicznymi, internetowymi, radiem i telewizją. Zarówno za pomocą słowa mówionego jak i pisanego. Dba podczas treningów, żeby uczestnicy nauczyli się tworzyć rzeczowe struktury wypowiedzi, używali prostych opowieści i ekspresyjnie je wypowiadać.

 • Krzysztof Łoniewski

  Absolwent UW na Wydziale Historii SGH na Podyplomowym Studium Marketingu Sportowego. Od 13 lat pracuje jako dziennikarz redakcji sportowej PR III Polskiego Radia. Współtwórca i prowadzący audycję „Biegam, bo lubię” oraz największą społeczną akcji biegową w Polsce o takiej samej nazwie. Stworzył markę BBL – czyli Biegam, bo lubię.

 • Marta Bańkowska

  Psycholożka, trenerka mentalna, aktorka, edukatorka, poetka, przedsiębiorczyni. Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS, Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka, NEOMA Business School w Ruen we Francji, Matematyki Stosowanej na Uniwersytecie Gdańskim oraz współzałożycielka Teatru Precedens11 Jako trenerka mentalna-psycholożka pracuje z przedsiębiorcami, menadżerami, sportowcami, aktorami, nauczycielami.